LGDNASZAKRAJNA

Idź do spisu treści

Menu główne

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA

O NAS

LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA NASZA KRAJNA

Lp. Imię i Nazwisko, Sektor
1. Piotr Dobrzański, mieszkaniec
2.
Iwona Sikorska, mieszkaniec
3.
Dorota Kortas-Punder, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kamień Krajeński, społeczny
4.
Henryk Pawlina, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych SIL Sypniewo, społeczny
5.
Paweł Toczko, mieszkaniec
6.
Agnieszka Lach, KGW Sypniewo  Społeczny, mieszkaniec
7.
Wiesława Stafiej, Stowarzyszenie „Jesteśmy Tacy Sami” społeczny, mieszkaniec
8. Emilia Kozek, Sołectwo Borzyszkowo Społeczny, mieszkaniec
9. Maria Łańska, Sołectwo Witunia Społeczny, mieszkaniec
1
0. Anna Kania – Mrugalska, Rada Sołecka Lutówko Społeczny, mieszkaniec
1
1. Dorota Wnuk, Rada Sołecka Jastrzębiec Społeczny, mieszkaniec
1
2. Zygmunt Głąb, Sołectwo Wymysłowo Społeczny, mieszkaniec
1
3. Irena Śpica, Sołectwo Dalkowo Społeczny, mieszkaniec
1
4. Adam Kubiak, Sołectwo Runowo Krajeńskie Społeczny, mieszkaniec
1
5. Jan Kowalczyk, Sołectwo Komierowo, Komierowo Społeczny, mieszkaniec
1
6. Bernadeta Mucha, KGW Czarmuń Społeczny, mieszkaniec
1
7. Lidia Słoma-Jarząb, KGW Runowo Krajeńskie  Społeczny, mieszkaniec
1
8. Małgorzata Prasał, Stowarzyszenie „Zielona Krajna”, społeczny
19. Andrzej Marchlewicz, Kurkowe Bractwo Strzeleckie, społeczny
2
0. Zbigniew Struwe, Stowarzyszenie Miłośników Wąwelna – Tilia, społeczny
2
1. Sławomir Jaskulski, Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom, społeczny
2
2. Norbert Sobiech, Stowarzyszenie Jeziora i Lasy Krajeńskie, społeczny
2
3. Sylwester Trzósło, Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy GROM, społeczny
2
4. Radosław Lipiński, Miejski Ludowy Klub Sportowy „Krajna”, społeczny
2
5. Zdzisław Grzeca, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Kół Gospodyń Wiejskich i Kółek Rolniczych”, społeczny
2
6. Renata Westfal, Stowarzyszenie Odnowy Wsi Krajeńskiej, społeczny
2
7. Arkadiusz Skowron, Stowarzyszenie Razem dla Gimnazjum w Więcborku, społeczny
2
8. Michał Słoma, Uczniowski Klub Sportowy, społeczny
29. Ireneusz Balcer, Ochotnicza Straż Pożarna w Zabartowie, społeczny
3
0. Adam Andrzejczak, Parafia Rzymsko – Katolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny  i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, społeczny
3
1. Marek Zieńko, Gmina Sępólno Krajeńskie, publiczny
3
2. Waldemar Kuszewski, Gmina Więcbork, publiczny
3
3. Leszek Stroiński, Gmina Sośno, publiczny
3
4. Jarosław Tadych, Powiat Sępoleński, publiczny
3
5. Wojciech Głomski, Gmina Kamień Krajeński, publiczny
3
6. Ewa Czapiewska-Siekierka, FIRMA USŁUGOWA „EKSPERT”, gospodarczy
3
7. Władysław Szyling, PPUH „Hurt-Trans Kawiko”, gospodarczy
3
8. Zdzisław Błociński, Zakład Budowlany, gospodarczy
39. Krzysztof Zieliński, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Taxus”, gospodarczy
4
0. Romuald Adamski, Zespół Pałacowo-Parkowy w Sypniewie, gospodarczy
4
1. Jarosław Fabia, Usługi Geodezyjne, gospodarczy
4
2. Czapiewski Sławomir, Zakład Ogólnobudowlany, gospodarczy
4
3. Marek Sikorski, KaZu CONSULTING, gospodarczy
4
4. Dorota Niemczyk-Czajka, KGW Wiśniewka, społeczny, mieszkaniec
4
5. Agnieszka Kopiszka, mieszkaniec
4
6. Łukasz Kopiszka, Kopiszka Agrotechnika, gospodarczy
4
7. Michał Malak, MALMI, gospodarczy
4
8. Kędrak Waldemar, „KĘDRUS”, gospodarczy
49. Piotr Szyling, Sołectwo Zabartowo Społeczny, mieszkaniec
5
0. Mirosław Dorawa, Produkcja-Handel-Usługi, gospodarczy
5
1. Stanisław Łukaszewicz, mieszkaniec
5
2. Michał Jodkowski, CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH JODKOWSCY, gospodarczy
5
3. Marzanna Lis, Gospodarstwo Rolne, gospodarczy
5
4. Emilia Pawłowska, mieszkaniec
55. Marzena Pawłowska, AMBER VENEER Spółka Jawna Marzena Pawłowska Michał Pawłowski, gospodarczy
56. Monika Smełsz, Usługi Motoryzacyjne „HUBERT”, gospodarczy
57. Armin Liszka,
Ogrody Armino Sp. z o.o., gospodarczy


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego